SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet lokali 70m2ne qender te hotel Grandi!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 19:02
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
117967
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lokali ndodhet ne pozite strategjike mu ne qender te qytetit,eshte kafeteri momentalisht,ka qera mujore 1300 Euro dhe do te ngritet ne 1400 Euro.Informata 044 556 777 ose 049 157 113
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744556777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »