SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtepi me qira ne Fushe Kosove
Çmimi :
€150.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '13
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Pushimore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
11797
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Nje sallon, kuzhine dhe banjo 150 euro me te gjitha shpenzimet

tel: 044 826 816
Informata rreth publikuesit
driton
Prishtinë
045 476 937
Fushe Kosove [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »