SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia me 5 ari ne Breg te Diellit!Delta
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 11:48
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6
Madhësia :
500 m²
ID e produktit :
117973
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia eshte 2-kateshe dhe bodrumi,ka gjithsej 6 dhoma gjumi dhe dhome dite me kuzhine,eshte e renovuar ndodhet afer restaurant Davidofit!Informata 044 249 654(viber)
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DELTA
Prishtinë
+37744249654
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »