SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne qender te Gjakoves
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
20 Korrik '17
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
320 m²
ID e produktit :
118029
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtepia ka 320m2 me 3.2 ari truall. Ka podrum + 2 kate me gjithsej 5 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, trepezari dhe 4 banjo.
Ka nxemje qendrore.
Shtepia gjindet ne qarshi te madhe/vjeter dhe ka dalje direkt ne rruge. E pershtatshme per banim dhe aktivitet afarist.
Informata rreth publikuesit
Krenare
Bled, Slovenia
049/144299, 049/148621
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »