SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Banese Extra ne lagjen e Spitalit
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 20:12
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
118072
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banese extra te mobiluar , afer Super Vives , Ndertimi Perfect,e tera e mobiluar dhe e paperdorur, me te gjithe tekniken e bardhe.
Banesa posedon :
-Sallon me kuzhine
-2 Dhoma Fjetje
-Banjo
-Ballkon
-Koridor

Kontakt_Viber_WhatsApp

045 19 00 19 ose 045 641 794
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Lagjja e Spitalit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »