SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj Shtepi Moderne me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
17 Nëntor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
4
Banjo :
2
Madhësia :
150 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
118074
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jepet Shtepi me qera ne Gerrmi
Shtepia gjindet ne Sofali ma saktesisht 50 metra larg antenes Siperfaqja 150m2
Renditjet:
Kati i pare
-Sallon me kuzhin
-Shpajz
-Banjo
Kati i dyt
-3 dhoma qdo njera me ballkon te vetin
-Banjo
Shtepia eshte mobiluar ne menyre modere dhe ne stilin kanadez
Shtepia ka oborr mbrapa dhe perpara,perafersisht 1 ari e gjysme jon vetem oborr mrapa dhe perpara Shtepia ka garazh
Lagjjaneshte e qete dhe shum e pershtatshme per banim
Uje 24 or me rezervar
Kemi nxehmje qendrore me pelet por kemi edhe kamin
Kemi makine te larjes te teshave po ashtu makine tlarjes se enve
Kemi orbitrekun , kabllovik, wifi
Cmimi me marrveshje.E njejta mundet te shfrytezohet edhe si qerdhe.

Kontakt_Viber_WhatsApp

045 19 00 19
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Gërmi [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »