SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kat shtepie sistem banesor
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
21 Mars '16
Mobilimi :
Gjysmë Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
84 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon
ID e produktit :
118084
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Jap me qira katin e shtepise e ndertuar sipas sistemit banesor e cila gjendet lagjen Mati 1 afer EULEXit dhe Viva Fresh Store. Mund te perdoret edhe per zyre apo ndonje aktivitet komercial. Posedon sallon, dy dhoma gjumi, kuzhine, shpajz dhe banjo.
Informata rreth publikuesit
Avni
Pristina
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »