SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa EKSKLUZIVE e Mobiluar 136 m2 me ballkon dhe kamin
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Gusht '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
136 m²
ID e produktit :
118087
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa siperfaqe 136m2 ne katin e 4 me lift, Extra e mobiluar si dhe me pajisje elektronike te kuzhines dhe televisora etj., ...

Gjdo Pajisje apo mobilje eshte eksluzive si dhe renovim..

Përshkrimi i baneses:

1. Sallon me kamin dhe Klim gjermane
1. Kuzhinë me TV
1. Ballkon
3. Dhomë gjumi
1. Para dhomë e madhe
1. Banjo me Tush dhe WC
1. Banjo me WC
1. Shpajs

Ngrohje qëndrore me rrymë ne gjdo dhomë.

Banesa eshtë e sigurume më Alarm mbrenda dhe jashtë si dhe ka tre IP Kamera me monitor dhe prej telefonit ipad kompjuter etj. ku mund te shikohet.

Banesa gjindet ne qarshin e vogel (rruga ngusht) .

Nr kontaktues:

Tel.: 0 49 887 378
Viber: +386 49 887 378
Informata rreth publikuesit
Erblin
Gjakovë
04 9796777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »