SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Banesë 70m2 me qira te Domi i Pleqëve.
Çmimi :
€250.00
Kategoria :
Postuar :
3 Dhjetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
70 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
118091
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesë 70m2 me qira te Domi i Pleqëve.
Banesa gjendet afër Domit të pleqëve, shumë afër qendrës dhe është në katin e VI-të (ka lift).
Banesa ka këtë renditje:
1. Sallon
1. Dhomë gjumi
1. Kuzhinë me trepezari
1. Banjo
1. Ballkon

Agjensioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644 ; 045/189-189
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Rr. Agim Ramadani 218/7

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
049596777
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »