SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Lokali ne Emshir te Prishtina Star - Kodi 0678
Çmimi :
€130,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
118118
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Lokali ne Emshir - Kodi 0678

Lokacioni: Kompleksi Prishtina Star

Siperfaqe: 66 m2

Kati: Perdhes

Lokali Posedon:

- Parking para Objektit dhe para Lokalit
- Parking nentoksor me pages
- Uj 24 H
- Wc
- Nxemje Qendrore
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik 24 H
- Gjelbrim
- Kend per Femij
- 2 Pishina
- Pastrimi i oborit, kopshtit, objektit, parkingut behet qdo dit.

- Lokali eshte i pershtshem per zyre, ordinanca, restorant per femij etj.

- Lokali eshte e legalizuar

Çmimi €130.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »