SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Banesa 2 Dhomshe ne Mat Bej edhe Ndrim - Kodi 0681
Çmimi :
€62,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
82 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
118148
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Mat ose Kompenzime - Kodi 0681

Lokacioni: Kompleksi Perparimi afer Shk.F. Pavarsia

Siperfaqe 82 m2

Kati 6

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- 2 Ballkona
- 2 Banjo

Posedon:

- Lift
- Uj 24 H
- Mirembatje te Hymjes
- Parking privat ( Garazhd per vetur )
- Obekti gjindet
- Pamje ka Lindja
- Komplet objekti eshte 8 katshe


Perpos shitjes si variant i mundshem eshte edhe ndrrimi me banese më të madhe ose lokal pergjat rruges B, nga rrethi Viva Fresh deri te rrethi dyte Market Maxi dhe pergjate rruges Enver Makoku deri te banesat e Hoxha Invest Group, ose ndrrim me troll ne Zllatar, pjesa nga restoran Villa Panorama ne drejtim të fshatit Zllatar.

Çmimi €62.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »