SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Super Banesa ne Breg Diellit Kompleksi ONTEX - 0682
Çmimi :
€165,000.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:21
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
125 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
118152
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit - Kodi 0682

Lokacioni: Kompleksi Ontex

Siperfaqe : 125 m2

Kat 3

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit
- Sallon me Kuzhin
- Dhom Ndihmese ( per hekyrosje, maqin larjes etj )
- Shpajz
- Banjo
- Wc
- Ballkon

Posedon:

- Nxemje Qendrore ( me termokos )
- Lift
- Uj 24 or
- Parking para Objektit
- Garazhd per Vetur
- Kamera sigurie rreth objektit dhe lagjes
- Sigurim Fizik 24 or
- Ndriqim te Mjaftueshem
- Kend per Femij
- Gjelbrim
- Mirembatje te Hymjes non-stop
- Pastrimi e lagjes qdo dit

- E mobiluar Kuzhina me Teknik

Çmimi €165.000

Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com 
Informata rreth publikuesit
Prishtina City
Prishtinë
044 302 000
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »