SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
PRIME GROUP, 98m2 jap me qira
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
26 Mars '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Madhësia :
98 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
118157
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesen me qira ne qender, banesat e PRIME GROUP te lagjja Pejton.
Permban tri dhoma, nje qendrim ditore dhe dy dhoma tjera. Me nxemje qendrore te qytetit , ashensor, interfon, uje 24/7.
E pershtatshme per zyre (kontabilitet, avokature, etj)

Kontakt:
049 668 000
Informata rreth publikuesit
Edi
Prishtinë
049668000
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »