SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qira ne ULPIANE
Çmimi :
€330.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:33
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
118165
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne ULPIANE , banesa eshte e renovuar dhe e pajisur me orendi, nxemje qendrore, kondicioner, makinë larëse per enë dhe rroba, lidhje me internet + TV kabllor etj.
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhine
- ballkon
- koridor
Çmimi: 330 Euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 17 94
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »