SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me Qira te UBT-ja ( Kalabri )
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
60 m²
ID e produktit :
118178
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet me Qira Banesa 60m2 ne lagjen Kalabria. Konkretishte mbrapa Ubt's.Banesa eshte ne katin e 1 dhe ka :* 1 dhome gjumi* sallon me kuzhine* banjo* terasPer me shume na kontaktoni 049 222 303

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
AL Agency
Prishtinë
377 45 305 000
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »