SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
lshoj banes me qira te mati 1 banesat e tregtis
Çmimi :
€200.00
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
86 m²
ID e produktit :
118185
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
lshoj banes me qira 86m2 banesa gjindet te mati 1 te kompleksi i tregtis banesa posedo sallon me kuzhin 2 dhoma gjumi 2 banjo shpajz dhe tersaPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
Prishtinë
045663941
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »