SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa luksoze me qira, 161m2 DUPLEX ne Pejton.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:06
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
161 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
118192
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa luksoze me qira me siperfaqe 161m2, DUPLEX ne Pejton.
Banesa eshte ne katin e katert dhe te peste, ka nje dhome dite, kuzhine, tri dhoma te gjumit, banjo, dhe terase 16m2 me pamje shume te mire.
Banesa eshte komplet e mobiluar me mobile te reja. Banesa eshte e kyqur me nxemje qendore me TERMOKOS.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.


www.facebook.com/omegakosova/ 
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »