SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Toka 1 Ektar ne lipjan ne lagjen e Akllapi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
24 Mars '16
Madhësia :
10000 m²
ID e produktit :
118195
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ara prej 10 ari deri ne 1 ektar ne lipjan afer lagjes akllapi. Parcelat e tokës gjendet brenda qyetetit të Lipjanit. E përshtatshme për çdo lloj veprimtarie biznesore por edhe rezidenciale/ shtepi banimi.

Posedon dokumente të rregullta dhe përkthehet menjëherë

Qmim te volitshem

Për më shumë informata më kontaktoni në 049 394 306 044 823 102
Informata rreth publikuesit
L
Prishtinë
044823102
Zona Indusrtiale [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »