SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Dublex shitje ne Sarande
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
22 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
250 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Tarracë Kulmi, Ballkon, Parking Privat
ID e produktit :
118211
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Dublexi ndodhet ne katin e 5te banim,si edhe ne nje nder rruget me te frekuentuara dhe qendrore te qytetit.
Detaje per ambjentin :
-Nxjerrje kalldaje te perfunduara nafte ose korent (sipa deshires)
- Panel diellor.
-Korent trefazor
-Parketi eshte dru lis masiv si dyert edhe shkalla e dublexit.
Orjentimi i tije eshte Jug-perendim me nje pamje te plot dhe te qart nga deti.
Dublexi shitet i mobiluar dhe eshte i pajisur me dokumentacion te plot.
Per nje vizite ne kete prone ju lutem na kontaktoni.
Informata rreth publikuesit
miguela.gjini
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »