SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa me qira me dy dhoma te gjumit ne Mati 1.
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:25
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
2
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
118213
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qira me dy dhoma te gjumit ne Lagjen Mati 1, rr. Muharrem Fejza.
Banesa eshte ne katin e katert, ka nje dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo, terase dhe garazhe.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 400euro ndersa garazha eshte ekstra50euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Mati 1 [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »