SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Kolegji Universum, ofron salla me qira
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
ID e produktit :
118225
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
**Kolegji Universum, ofron salla me qira**

A keni për te organizuar ndonjë ngjarje dhe kërkoni hapësira të përshtatshme për ti marrë me qira?

Universum Ju ofronë mundësinë të organizoni ngjarjen tuaj në njërin nga 3 kampuset tona. Me salla nga 30-120 persona, të paisura me audio dhe video sistem, Universum është vendi më i përshtatshëm për organizimin e konferencës, trajnimit apo takimit tuaj.​ ​A keni për te organizuar ndonjë ngjarje dhe kërkoni hapësira të përshtatshme​​ në Prishtinë, Gjakovë dhe Ferizaj.

Të gjitha sallat janë të paisura me video projektor dhe sistem zërimi dhe mund të përshtaten sipas kërkesave të klientit.

*Për shfrytëzim afatgjatë si dhe për organizata jo-profitabile, ofrohen lirime të konsiderueshme.

Kontakti për rezervime:
Tel: +377 44 750 858; gjakova@universum-ks.org
Informata rreth publikuesit
Kolegji
Gjakovë
044 750 858
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »