SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET. Troje në shitje në Çagllavicë nga 3 deri në 4 Ari.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Sot 12:40
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
118229
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Troje në shitje në Çagllavicë nga 3 deri në 4 Ari.
Trojet gjendet mrapa Lagjes NIC, kan qasje nga rruga ku gjendet FORTESA, si dhe nga Lagjja NIC.
Lagjja posedon infrastrukturë të nevojshme (rrymë, ujë, kanalizim) si dhe ka leje ndërtimi.

Trojet mund të zgjedhen të madhësisë të ndryshme nga 3Ari deri ne 4Ari.

Çmimi pwr ari 13.000Euro/ARI

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
4 Llullat [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »