SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE BANESË NË SHITJE TE PARKU I QYTETIT
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:47
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
2
ID e produktit :
118237
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa te parku i qytetit afër restorant "ENEA" kati i parë (I) dhe ka : 93m2 është në gjendje shumë të mirë dhe ka : koridorin , banjon, sallonin , kuzhinën ndaras një dhomë gjumi , terasën, është me pamje edhe nga rruga kryesore dhe nga parku . Çmimi : me marrëveshje .
Tel : 044 300 089
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Parku i Qytetit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »