SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet dhe ipet me qira shtepia ne Arberi ish Dragodani
Çmimi :
€450,000.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
490 m²
Viti i ndërtimit :
1981
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Tarracë Kulmi, Ballkon
ID e produktit :
11824
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia 4 kateshe, 490m2, ne 3.90 ari truall, ne lagjen Arberia, ish Dragodani. Shtepia eshte me dy hyrje, ka perdhesen plus 3 kate, eshte ndertuar ne vitin 1981, me pamje nga qyteti. Posedon dokumentacion te rregullt. Shtepia ka kete perberje:
- 2 sallona nga 60m2, 3 kuzhina, 12 dhoma me madhesi te ndryshme, 3 banjo me WC, terasa dhe ballkona 58m2
- garazha 30m2, per dy vetura,
- podrumi 25m2 per thengjill, podrumi per nxemje 35m2 dhe 8m2 per cisterne nafte,
- rezervoari per 2.000 litra uje, plus per 1.600 litra nafte
Shtepia ka nxemje qendrore me thengjill, nafte dhe rryme.Poashtu ka oborr me gjelbrim e peme, pisha etj.
Shtepia ipet me qira ,te dy hyrjet 3500 euro ne muaj.
Qmimi i shitjes eshte 450.000 euro.
Pranohet edhe ndrrim me 2-3 banesa, tjerat te holla, sipas marreveshjes.

AGJENSIONI DION
038 220 063, 044 147 956, 049 147 956
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Agjensioni DION
Prishtinë
044 147956
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »