SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super Oferte me qira _3 dhomshe ne TOPHANE
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:40
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
110 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
118291
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Super oferte, banes me qira ne Lagjen Tophane e tera e mobiluar dhe e paperdorur
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- 2 ballkona,2 banjo
- korridor te mobiluar
- sallon me kuzhine
Qmimi 350 euro

kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 17 94
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »