SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Durres, 65 m² 30.000 Euro (Blv. Pavaresia, Plazh, Durres)
Çmimi :
€30,000.00
Kategoria :
Postuar :
20 Qershor '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
65 m²
ID e produktit :
118298
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Apartament me hipoteke 1+1 te mobiluar e teper komod siperfaqe 65 m2 ne nje nga zonat me te mira dhe me te populluara te plazhit ne Durres. Vendodhje perfekte, vetem 50 m larg detit, ngjitur me Qendren Shendetsore Nr. 6, prane hotel Adriatik etj. Depozite uji individuale, uje dhe drita 24 h


Cmimi 30000 €

Kontaktoni ne Tel, Whatsapp, Viber 0695798608
Informata rreth publikuesit
Bledar
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »