SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banesa në shitje afër Kek'ut & Shkolla Fillore "Mati Logoreci".
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
68 m²
Ekstra :
Parking Rrugor
ID e produktit :
118309
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Banesa në shitje afër Kek'ut & Shkolla Fillore "Mati Logoreci".
E mobiluar Gatshme për banim,
Shitet me gjithë orendi i ka 3 dhoma dhe kuzhin dhe ka sipërfaqe 68 m .kati 3'të.
numri kontaktus 044119250 Buki..
Informata rreth publikuesit
bukii
Prizren
+37744119250
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »