SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet oborri me shtepi
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
26 Shtator '13
ID e produktit :
11831
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Qender te Gjakoves me 10 ar oborr.Shtepia eshte dykateshe , ndersa mund te blihet edhe per ndertim te banesave kolektive.Vend i persosur per qetesi dhe ne qender , prapa hotel Pashtrikut, te ura qe lidh qytetin e vjeter me qendren.
Informata rreth publikuesit
hana
Gjakovë
044451773
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »