SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESE NE SHITJE TE SHKOLLA KATI9 620€/M2
Çmimi :
€620.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 22:35
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
118312
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESE NE SHITJE TE SHKOLLA KATI9 620€/M2
BANESA KA KETE STRUKTURE:
SALLON ME KUZHINE:
DHOMA GJUMI:1
LOKACIONI:MATI1
SIPERFAQJA:
ÇMIMI: 620€/M2

VEREJTJE: KATI I FUNDIT

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »