SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
BANESAT NE SHITJE TOPHANE 32M2 KATET 6-8 850€/M2
Çmimi :
€850.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 21:38
Fletë Poseduese :
Po
ID e produktit :
118318
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
BANESAT NE SHITJE TOPHANE 32M2 KATET 6-8 850€/M2
LOKACIONI:TOPHANE, AFER SERVISIT BAHOLLI
SIPERFAQJA:32M2
ÇMIMI: 850€/M2

VEREJTJE: BANESAT JANE NE PERFUNDIM
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Informata rreth publikuesit
Prona
Prishtinë
044199993
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »