SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 3 dhomshe 75m2 kati 1 Fushë Kosovë
Çmimi :
€49,000.00
Kategoria :
Postuar :
12 Tetor
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Ballkon, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
118330
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa 3 dhomshe në Fushë Kosovë (përball Apollonia 2, objekt i Tregtis), me sipërfaqe 75m2-neto, kati 1-rë. Banesa ka sallon me kuzhin, 2 dhoma te gjumit, banjo, ballkon dhe korridor. Shitet komplet e mobiluar, me pamje nga rruga kryesore, ka ujë 24H, parking të mjaftuëshem rrugor. Ndërtim i Tregtis, me bartje te prones te noteri.


Ndertim i ri.
Çmimi: 49.000€.


+377/ 44245454 (VIBER)

044245454
038248165
kosova-immobilien@hotmail.com
www.kosova-immobilien.com 
Informata rreth publikuesit
Kosova Immobilien
Prishtinë
044 245 454
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »