SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
banes me qera ne ulpian 140M2 e mobilume komplet 600 euro
Çmimi :
€600.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 18:01
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
1
Madhësia :
140 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
118340
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
banesa posedon:
1 sallon tmadh 2 njesi
1 kuzhin
3 dhoma gjumi
1 ballkon
1 banjo
1 koridor
banesa gjindet ne ulpian e renovume dhe e mobilume komplet banesa ka nxemje qytetit

Gjindemi ne ULPIAN afer ambullantes
AGJENCIONI LIRZA JU MIRPRET.
044/374-331 049/545-181

selami.murturi@gmail.com

+386( 49) 545 181
+377( 44) 374 331
Informata rreth publikuesit
LIRZA
null
37744374331
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »