SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banes me qira ne QENDER _2 dhoma gjumi
Çmimi :
€350.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 10:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
118341
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banes me qira ne QENDER kati i 5 , e renovuar dhe te mobiluar shum mire ,
Banesa posedon:
- 2 dhoma gjumi
- sallon dhe kuzhin me trapezari
- banjo
- ballkon
- koridor
Me qmim vetem 350 euro

Kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/ 64 17 94
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »