SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
jap me qira me qmim voliqshum
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
21 Shtator '16
Madhësia :
400 m²
ID e produktit :
118349
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
jap me qira objektin 400 metra dhe oborrin prej 15 ariPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
muharrem
044201791
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »