SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Ofrohet për shitje banesa
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Pamobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
73 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Kopsht, Ballkon
ID e produktit :
118354
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Vendi: në lagjen Tophane-Prishtinë
Rruga: Feriz Blakçori
73m\2
Banesa ka këtë organizim:
Qendrimin ditorë dhe kuzhinen
Dhomen e gjumit
Dhomen e fëmieve
Banjo
Ballkon
Kati i 9
ps. Për çdo informacion ju lutem kontaktoni në imboks ose në numrin 045223000
Ju mirëpresim!
Informata rreth publikuesit
Liridona
Pristina
Tophane [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »