SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Super banes _Duplex me qira ne PEJTON
Çmimi :
€1,700.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 10:46
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
2
Madhësia :
162 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Garazh, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
118357
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshoj banesme qira Duplex ne Pejton afer NLB Prime Residence
Banesa ka uje, rryme 24h , dhe eshte me nxemje te qytetit
Banesa posedon:
- 3 dhoma gjumi
- 2 banjo
- dhoma e dites dhe kuzhina
- terasa
- garazhe
banesa ka 162m2 dhe eshte emobiluar ne menyre perfekte .ne qmim perfshihen te gjitha uji berllogu etj

kontakt_WhatsApp_Viber:
045/ 19 00 19 & 045/64 17 94
Informata rreth publikuesit
Arber
Prishtinë
045 190019
Pejton [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »