SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VR REAL ESTATE LOKAL ME QIRA TE PRISHTINA STAR
Çmimi :
€450.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 13:57
ID e produktit :
118372
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Lëshohet lokali me qira te kompleksi Prishtina Star.
Lokali ka 66 m2 me banjo dhe i gatshëm për veprimtari të ndryshme.
Tel : 044 453 590
Lokali Posedon:
- Parking para Objektit dhe para Lokalit
- Parking nëntoksor me pages
- Uj 24 H
- Wc
- Nxemje Qendrore
- Kamera Sigurie
- Sigurim Fizik 24 H
- Gjelbrim
- Kënd për Fëmij
- 2 Pishina
- Pastrimi i oborit, kopshtit, objektit, parkingut bëhet qdo dit.
- Lokali eshte i legalizuar
Tel : 044 260 024
Tel:044 801 069
Informata rreth publikuesit
VR REAL ESTATE AGENCY
Prishtinë
+37744 361 782
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »