SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shtëpia në shitje
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
130 m²
Viti i ndërtimit :
1992
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
118373
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpia gjendet afër Greta 2. Shtëpia është në gjendje shumë të mirë, para 3 viteve është bërë renovimi me dyer, dritare, dysheme, banjo, kuzhinë, mobilje të reja.
Gjithsej janë 5 ari tokë, në formë katrori.
Posedon dy garazha, një të mbuluar dhe një të mbyllur dhe një aneks ngrehinë i cili mund të shfrytëzohet për qëllime të ndryshme. Gjithashtu posedon edhe bodrum rreth 15 m2. Shtëpia gjendet në njërën ndër lagjet më të mira në Pejë, eshtë një lagje shumë e qetë por gjithashtu shumë afër qendres së qytetit. Për detaje më të hollësishme ju lutem na kontaktoni në numrin 049112676. Çmimi me marveshje.
Informata rreth publikuesit
Albanzhara
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »