SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes Banesen 34m2 te banesat e Hirta Bregu i diellit.
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
18 Shtator '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
1
Banjo :
1
Madhësia :
34 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
118382
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Banesen 34m2 te banesat e Hirta Bregu i diellit.
Rruga Vllezerit Gervalla Blloku 7 Hyrja 4 kati 4

Banesa eshte e mobiluar komplet me kuzhine dhe paisje te reja.

Banesa eshte teresisht e renovuar.

Nga jasht eshte e izoluar me stiropor 10 cm.

Fasada e re e vendosur para dy viteve.

Ka nxemje qendrore 24 ore.(termokos)

Ne ballkon eshte e vendosur tenda shihet ne foto.

Banesa ka kete permbajtje


Dhome dite me kuzhine
Dhome gjumi.
Banjo
Koridor
Ballkon.

Banesa shitet nuk ndrrohet apo me ndonje kompenzim vetem me para kesh.

Shitet prej pronarit direkt jo nga agjensionet dhe posedon dokumentacion te rregullt perkthim i menjehershem tek bleresi.

Mund te me kontaktoni gjdo dite nga 10 am deri 22.00 edhe permes Viberit

Qmimi sipas marrveshtjes.

Nr kontaktues: +37744150136

( Ju lutem askush nga agjensionet te mos me kontaktoj sepse dua vet te jem shitesi jo permes agjensioneve **).
Florimi.
Informata rreth publikuesit
erick.stoun
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »