SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET
Çmimi :
€10,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
ID e produktit :
118387
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TRUALLI PREJ 6 ARI NE LIPJAN AFER ISH FABRIKES SE COCA COLES, ESHTE E URBANIZUME, ME RRYME, UJE DHE KANALIZIM, KA RRUGEN DHE DALJE NE RRUGEN KRYESORE ESHTE 10 M. QMIMI PER ARI ESHTE 10 000 EURO
Informata rreth publikuesit
NYSRET
Lipjan
+37744205505
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »