SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET
Çmimi :
€8,000.00
Kategoria :
Postuar :
23 Mars '16
ID e produktit :
118388
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
SHITET TRUALLI ME SIPERFAQE PRE 25 ARI NE LIPJAN,MRAPA STADIONIT TE FUTBOLLIT, ESHTE E URBANIZUME KA RRYME, UJE DHE KANALIZIM, ESHTE E PERSHTATSHME PER OBJEKT BANIMI, ÇMIMI PER ARI ESHTE 8000 EURO, PER ME SHUM INFORMATA + 37744/205-505
Informata rreth publikuesit
NYSRET
Lipjan
+37744205505
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »