SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Banese me qera ne Ulpian - banesat e Oficerave
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
28 Shtator '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
80 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Oxhak, Ballkon, Parking Rrugor
ID e produktit :
118390
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa me qera ne Ulpian, banesat e oficerave. Banesa gjendet ne katin e 5 dhe eshte e mobiluar.

Banesa posedon:
Sallon me Kuzhine,
2 dhoma gjumi,
Ballkon
Banjo.

Banesa eshte e lidhur me ngrohjen e qytetit (Termokos).


Agjencia e patundshmerise - Real estate agency
HOMES
tel: 044/491-708, 045/420-850
Informata rreth publikuesit
Homes
Prishtinë
044491708
Ulpianë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »