SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet banesa 48m2 ne qender, ne sheshin "Nene Tereza".
Çmimi :
€150,000.00
Kategoria :
Postuar :
22 Korrik
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
48 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
118444
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet banesa me siperfaqe 48m2 ne dokumente ndersa faktike mbi 60m2, ne qender te Prishtines me pamje nga sheshi.
Banesa eshte ne katin e dyte, ka dhome dite me kuzhine, dy dhoma te gjumit, banjo dhe terase me pamje nga sheshi.
Çmimi eshte 150000euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550.
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Qendër [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »