SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepia ne Lagjen Sofali - Prishtine afer bazenit te Germise.
Çmimi :
€220,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:57
Fletë Poseduese :
Po
Dhoma gjumi :
5
Banjo :
3
Madhësia :
390 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
118445
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepia ne Lagjen Sofali - Prishtine afer bazenit te Germise.
Shtepia eshte me leje ndertimi me siperfaqe rreth 390m2, me truall 8 ari. Shtepia ka te perfunduar ndertimin e vrazhde, ka infrastrukture komplete dhe rruge me gjersi 7m. Pranoj edhe nderrim me banesa ndertim te ri.
Çmimi eshte 220000euro i negociueshem.
Na kontakoni ne nr: 045401212 / 044518 550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Sofali [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »