SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshohet banesa 100m2 me qira ne Bregun e Diellit, afer fakulltetit "ILIRIA".
Çmimi :
€400.00
Kategoria :
Postuar :
21 Tetor
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
100 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Ballkon
ID e produktit :
118475
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Leshohet banesa 100m2 me qira ne Bregun e Diellit, afer fakulltetit "ILIRIA".
Banesa eshte ne katin e trete, ka nje dhome dite, kuzhine te veqante, nje dhome gjumi, banjo, dy ballkona dhe garazhe.
Banesa eshte komplet e mobiluar dhe e gatshme per banim.
Çmimi eshte 400euro.
Na kontaktoni ne nr: 045401212 / 044518550
Informata rreth publikuesit
OMEGA
Prishtinë
045401212
Bregu i Diellit [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »