SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet BANESA në lagjen e Muhaxherëve, përballë “Albi Market”
Çmimi :
€55,000.00
Kategoria :
Postuar :
Sot 09:53
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
67 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Ballkon
ID e produktit :
118481
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet BANESA në lagjen e Muhaxherëve, përballë “Albi Market”
Posedon:

• 67m2,
• Kati 4,
• 2 dhoma gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Shpajz,
• Banjo,
• Ballkon,
• Nxemje qendrore, rezervar uji,
• Me pamje nga 2 anët,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 55.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-118-380, 044/49-260-075.
www.pirro-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Pirro
Prishtinë
044/260-075
Lagjja e Muhaxherëve [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »