SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
QIRA. Shtëpi luksoze 262m2 me qira në Marigona Residence.
Çmimi :
€1,200.00
Kategoria :
Postuar :
Dje 15:48
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
3
Banjo :
3
Madhësia :
262 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Kondicioner, Pushimore, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Shteg në Oborr, Parking Rrugor
ID e produktit :
118482
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shtëpi luksoze 262m2 me qira në Marigona Residence.
Shtëpia gjendet në lagjen Marigona Residence, me një investim luksoz si dhe në një lagje me kushtë shumë të mira banimi si dhe me standarte të larta.

Shtëpia është 3 katëshe ku përfshihet:
-Podrumi:
1. Sallë (mund të shfrytëzohet për rekreacion apo fitnes)
1. Banjo

-Kati i përdhesë:
1. Sallon
1. Kuzhinë
1. Dhomë pune

-Kati i I-rë:
3. Dhoma gjumi
2. Banjo (njëra në dhomë gjumi)

Agjencioni për Patundshmëri
Pro Real Estate

038/733-644
044/636-334 ; 049/636-333 edhe në viber
www.pro-rks.com  
e-mail: info@pro-rks.com
Adresa: Bulevardi Bill Klinton nr.35 - Te Santea (mbrapa Albi-market).

Pro Real Estate
Informata rreth publikuesit
Agjensioni PRO REAL ESTATE
Prishtinë
044636334
Marigona Residence [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »