SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Lëshohet me qira lokali në kompleksin'' Prishtina Stars''
Çmimi :
€500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Tetor
Madhësia :
66 m²
ID e produktit :
118487
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ofrohet për qira LOKALI që ndodhet në Rr “Shefqet Shkupi” pikërisht ne Kompleksin “Prishtina Stars” 300 metra prej Stacionit të Autobusëve në Prishtinë.

Lokali është i shtruar komplet ne pllaka shtrihet me një pjesë tepër te mirë te kompleksit ku ka Hapësirë gjelbëruese përpara

Komplekset e “Prishtina Stars” janë komplet te rrethuara dhe vëzhgohen 24 h me kamera dhe Sigurim.

Lokali gjendet në katin përdhese dhe ka një sipërfaqe prej 66 m2. Është i përshtatshëm për tu përdorur si dyqan, zyre apo edhe për veprimtari të tjera.
Lokali posedon banjo, dhe Parking Privat që është nëntokësor

Ju lutem shikoni fotografit, hartën dhe Lokacionin e patundshmërisë se ku ndodhet patundshmëria në Google Maps, Koordinatat: 42.644483, 21.146764

Qiraja mujore është 500€ plus shpenzimet
Çmimi për Parking Privat është 100 €

Agjencion për patundshmëri DORDOLECI

Rr. Ahmet Krasniqi nr. 7,
10000, Prishtinë, Kosovë

Për më shumë informata:

+386 43 221 311
+377 44 221 311 ( Viber & WhatsApp )
+386 49 221 311

info@dordoleci.com
www.dordoleci.com 
www.facebook.com/DordoleciPatundshmeri 
Informata rreth publikuesit
Agjencion për patundshmëri DORDOLECI
Prishtinë
044221311
Emshir [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »