SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet shtepija ne bllokun e ri Gjakove
Çmimi :
€120,000.00
Kategoria :
Postuar :
25 Prill '16
Fletë Poseduese :
Po
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
6+
Banjo :
3
Madhësia :
300 m²
Ekstra :
Nxemje Qëndrore, Garazh, Oxhak, Kopsht, Ballkon, Parking Privat, Parking Rrugor
ID e produktit :
118520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet shtepija ne Gjakove ne lagjen Blloku i ri rruga Londra, shtepija ka 300m2 dhe 5 ari vend. Shtepia eshte e banueshme dhe e mobiluar ka oborr ne pjesen e perparme dhe mbrapa, ka dy kate me gjithsej 8 dhoma dhe 3 banjo, posedon garazh private per veture si dhe nxemje qendrore private.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Gjakovë
049399904
Rr. Nëna Terezë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »