SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Leshoj banes me qera
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
25 Mars '16
Mobilimi :
Mobiluar
Dhoma gjumi :
2
Banjo :
1
Madhësia :
75 m²
ID e produktit :
118523
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
LESHOJ BANES ME QERA N DRAGODAN 10 METRA AFER AMBASADES GREKE DHE FRANCEZE KA DY DHOMA SALLONI DHE DHOMA E GJUMIT E MOBILUAR BANJO DHE PARKINGI ME SHPENZIMET E MIA (RRYMEN)

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Samir
Milan, Italy
049759503
Dragodan / Arbëri [harta]
Abonohu tek ky publikues
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »